03.12.20201min

За листопад в Україні зареєстрували на 17% менше нових авто, ніж торік

За листопад в Україні зареєстрували на 17% менше нових авто, ніж торік
 

За листопад кількість реєстрацій нових авто  в Україні впала на 16,9% у порівнянні до минулого року, до жовтня – на 15,6%.

Про це повідомляє асоціація автовиробників України Укравтопром. 

Кількість зареєстрованих авто впала як у приватному, так і у корпоративному секторах. Кількість нових реєстрацій в Україні скоротилася на 16,9% до минулорічних показників – це 7117 транспортних засобів. Найбільше нових автівок зареєстрували французького Renault (1173 одиниці), що на 33% менше, ніж у 2019 році.

Значно збільшились реєстрації Ravon, Ford, Lada відносно торічних показників.У корпоративному секторі падіння до минулого року відносно невелике й становить -2,7%. Відносно жовтня обсяги реєстрацій впали на 21,6%. Лідерство також належить Renault (216 одиниць) без кількісних змін відносно 2019 року.

Найбільший приріст у корпоративному секторі від минулого року показують автівки Peugeot та Citroen.

Автобусів та мініавтобусів зареєстрували на 29% менше, ніж торік та на 38% менше, ніж за жовтень. 

Економічна правда

Джерело


Про нас

Проект “НАБУ” – національна асоціація блогерів України, це проект, що ставить за мету, поширювати інформацію, яка створена блогерами в різних куточках України. Проект реалізує інформаційна агенція “ВОКС”.

До проекту можуть долучатися блогери та журналісти, вільно розміщати свій матеріал, якщо це не суперечить чинному законодавству та нормам моралі.