04.12.20201min

Верещук була проти збільшення зарплат помічникам нардепів

Верещук була проти збільшення зарплат помічникам нардепів

КИЇВ. 4 грудня. УНН. Народний депутат від партії “Слуга народу” Ірина Верещук голосувала проти збільшення зарплат помічникам нардепів. Про це вона розповіла в ефірі одного з українських телеканалів, передає УНН.

За її словами, підняття зарплат помічникам нардепів – “не на часі”.

“Я за такий законопроект не голосувала, я його не підтримувала. Я не вважаю, що помічники народних депутатів можуть не мати вищої освіти. Я не вважаю, що зараз є той час, коли ми можемо підняти їм заробітну плату. Хай не ображаються, але це робити не потрібно було”, – сказала вона.

Нагадаємо, мова про проект постанови № 4449, який парламентарі підтримали вчора, 3 грудня.

Зазвичай місячний фонд для оплати праці помічників-консультантів нардепів становив 25 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року (у 2020 році – 52 550 грн).

Згідно з ухваленою постановою, ця сума у грудні буде збільшена вдвічі і складе 50 прожиткових мінімумів (або 105 тис. 100 грн).

Додамо, що вчора, 3 грудня, ВР також ухвалила в цілому законопроект про скасування обов’язкової вищої освіти для помічників народних депутатів.

Джерело


Про нас

Проект “НАБУ” – національна асоціація блогерів України, це проект, що ставить за мету, поширювати інформацію, яка створена блогерами в різних куточках України. Проект реалізує інформаційна агенція “ВОКС”.

До проекту можуть долучатися блогери та журналісти, вільно розміщати свій матеріал, якщо це не суперечить чинному законодавству та нормам моралі.