05.12.20201min

В ЄС відреагували на рішення влади Білорусі припинити діалог з прав людини

В ЄС відреагували на рішення влади Білорусі припинити діалог з прав людини

КИЇВ. 5 грудня. УНН. Рішення влади Білорусі припинити діалог з прав людини з Євросоюзом не завадять ЄС вживати відповідних заходів. Про це в інтерв’ю DW заявив спеціальний представник ЄС з прав людини Імон Гілмор, передає УНН.

“Білорусь офіційно нас ні про що не повідомила. Євросоюз веде діалоги з прав людини з більш ніж 40 країнами, включаючи Білорусь. Остання зустріч була в липні 2019 року. У липні цього року мало відбутися чергове засідання, але його перенесли через коронавірус”, — сказав Гілмор.

За його словами, він бачив повідомлення в ЗМІ про те, що влада Білорусі хоче призупинити діалог з ЄС.

“Але це рішення не завадить Євросоюзу говорити про ситуацію з правами людини в цій країні і приймати відповідні заходи. Єдиний наслідок — більше не буде платформи, на якій ми можемо обговорювати ці питання з владою Білорусі безпосередньо. Ми шкодуємо про це”, — прокоментував спецпредставник ЄС.

Нагадаємо, за даними ООН, ситуація з правами людини в Білорусі погіршилася, щотижня в країні заарештовують сотні учасників протестів, надходять повідомлення про тортури і побиття людей.

Джерело


Про нас

Проект “НАБУ” – національна асоціація блогерів України, це проект, що ставить за мету, поширювати інформацію, яка створена блогерами в різних куточках України. Проект реалізує інформаційна агенція “ВОКС”.

До проекту можуть долучатися блогери та журналісти, вільно розміщати свій матеріал, якщо це не суперечить чинному законодавству та нормам моралі.