23.12.20201min

Уряд хоче збільшити штрафи за порушення самоізоляції

photo_2020-12-23_20-22-56

У середу уряд схвалив проєкт закону, що  передбачає посилення адміністративної відповідальності за порушення особою порядку обов’язкової самоізоляції, обсервації, встановлених в рішенні про карантин, якщо це не призвело до поширення особливо небезпечної хвороби.

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан на своїй сторінці у Фейсбук.

Якщо Верховна Рада ухвалить законопроєкт, то за порушення режиму самоізоляції та обсервації потрібно буде викласти від 3 400 до 8 500 гривень, тобто від 200 до 500 неоподатковуваних податком мінімумів.

За самоізоляцією українців стежить додаток «Дій вдома».

Нагадаємо, в Україні з 19 грудня почали діяти додаткові обмеження карантину через коронавірус. Вони стосуються роботи закладів громадського харчування, проведення масових заходів та сфери розваг.


Про нас

Проект “НАБУ” – національна асоціація блогерів України, це проект, що ставить за мету, поширювати інформацію, яка створена блогерами в різних куточках України. Проект реалізує інформаційна агенція “ВОКС”.

До проекту можуть долучатися блогери та журналісти, вільно розміщати свій матеріал, якщо це не суперечить чинному законодавству та нормам моралі.