18.12.20208min

Українська вакцина від COVID-19 невдовзі буде випробувана на людях, – голова МОЗ України

497D7346-3C87-484B-B6CC-15E122B806B9

Під час години запитань до уряду у Верховній Раді міністр охорони здоров’яМаксим Степанов повідомив, що вітчизнянірозробки вакцини вже пройшли стадіюдоклінічних випробувань, які тривалимайже пів року, і на черзіпідготовка до проходження клінічних випробувань. Степанов не розкрив подробиць стосовно препарату, зазначивши, що його готує«одне з українських фармпідприємств».


Раніше повідомлялося, що над розробкоювакцини працюють українські та американські компанії, а також вітчизнянівчені, зокрема з Інституту мікробіологіїНАН.


За словами Степанова, оригінальнаукраїнська вакцина може з’явитися за рікпісля проведення всіх необхіднихдосліджень.
Нагадаємо, що 11 грудня Україна отрималавід проєкту COVAX офіційне схваленнязапиту на отримання 8 млн доз вакцини відCOVID-19.


Водночасзгідно з опитуванням групиРейтинг, 40% українців не готові зробитищеплення від COVID-19 навітьбезкоштовно.


Про нас

Проект “НАБУ” – національна асоціація блогерів України, це проект, що ставить за мету, поширювати інформацію, яка створена блогерами в різних куточках України. Проект реалізує інформаційна агенція “ВОКС”.

До проекту можуть долучатися блогери та журналісти, вільно розміщати свій матеріал, якщо це не суперечить чинному законодавству та нормам моралі.