19.12.20201min

У День Святого Миколая у Києві запалили головну ялинку країни – фоторепортаж.

0A894618-BCF5-4092-B59C-E0076A27F1B0

Дійство транслювалось на ТБ та в мережі. Така можливістьбула зроблена для тих, хто не мав  можливості потрапити на запалення новорічної красуні. Трансляцію свята в своєму ефірі проводила ТРК “Київ”,  також його можна булопобачити на Youtube каналі ТРК “Київ”, Youtube-каналіКМДА та Офіційному порталі Києва.

Водночас, наш журналіст з місця подій розповідає, що під час святкування відзначено величезну кількість порушень карантинного режиму. В багатотисячному натовпі більшістьлюдей – без масок і практично ніхто дотримується рекомендованої соціальної дистанції.

Не обійшлося й без інцидентів. Від піротехніки зайнялася легкозаймиста частина декорацій над головами людей. Однак вже за хвилину пожежу приборкали, застосувавши вогнегасники з найближчого торговельного намету.Про нас

Проект “НАБУ” – національна асоціація блогерів України, це проект, що ставить за мету, поширювати інформацію, яка створена блогерами в різних куточках України. Проект реалізує інформаційна агенція “ВОКС”.

До проекту можуть долучатися блогери та журналісти, вільно розміщати свій матеріал, якщо це не суперечить чинному законодавству та нормам моралі.