03.12.20201min

У Британію прибули перші партії вакцини Pfizer/BioNTech – ЗМІ

У Британію прибули перші партії вакцини Pfizer/BioNTech – ЗМІ

Перші партії вакцини від COVID-19, розробленої компаніями Pfizer і BioNTech, прибули до Великої Британії. 

Про це повідомив британський телеканал Sky News, пише “Європейська правда“.

Британія стала першою західною країною, яка затвердила використання вакцини Pfizer/BioNTech. Очікується, що препарат почнуть застосовувати у вівторок, 8 грудня. 

Повідомляється, що вакцину привезли вантажівками через тунель під Ла-Маншем і зараз її розвозять по території країни. Вакцина виробляється в Бельгії і перед введенням її необхідно зберігати при температурі -70°C.

Наступного тижня вакцина буде у розпорядженні 50 лікарень. Першими її отримають люди, старші 80 років, і персонал будинків для літніх людей.

Із надходженням нових доз, які прибудуть, можливо, в новому році, вакцинація буде проводитися для інших груп ризику. 

Очікується, що основна частина вакцинації відбуватиметься в період з січня по квітень.

Прем’єр-міністр Борис Джонсон заявив у середу, що розповсюдження вакцини зіткнеться з “величезними матеріально-технічними проблемами”. Він зазначив, що знадобиться кілька місяців для захисту від коронавірусу всіх найуразливіших груп. 

Уряд Британії на цей час замовив 40 мільйонів доз вакцини. Цього достатньо для імунізації 20 мільйонів осіб. Очікується, що спершу в країну надійде 800 тисяч доз.

Джерело


Про нас

Проект “НАБУ” – національна асоціація блогерів України, це проект, що ставить за мету, поширювати інформацію, яка створена блогерами в різних куточках України. Проект реалізує інформаційна агенція “ВОКС”.

До проекту можуть долучатися блогери та журналісти, вільно розміщати свій матеріал, якщо це не суперечить чинному законодавству та нормам моралі.