05.12.20201min

Стало відомо, які професії й навички у майбутньому будуть найбільш затребувані

Стало відомо, які професії й навички у майбутньому будуть найбільш затребувані
 

За прогнозом аналітиків-економістів в 2025 році автоматизація праці і технології приведуть до зникнення 85 млн робочих місць, а й створять 97 млн ​​нових.

Про це говориться в доповіді The Future of Jobs від Всесвітнього економічного форуму.

Найбільшим попитом серед будуть фахівці з аналізу даних, зі штучного інтелекту і машинного навчання, з цифрового маркетингу і стратегії, по автоматизації, стверджується в Future of Jobs.

Впаде попит на фахівців з введення даних, секретарів, бухгалтерів, заводських робітників, адміністраторів, механіків.

До 2025 року трансформація, яку проводять компанії, змінить набору навичок, необхідних працівникам.

Найбільшим попитом серед навичками працівників в майбутньому будуть критичне мислення, вміння аналізувати і знаходити комплексне рішення проблем, вміння вирішувати проблеми, навички самоорганізації, здатність до активного навчання та стресостійкість та гнучкість.

У найближчі п’ять років 40% працівників доведеться пройти перекваліфікацію, а більше 70% співробітників – придбати нові навички або поліпшити наявні, попереджають експерти.

Джерело


Про нас

Проект “НАБУ” – національна асоціація блогерів України, це проект, що ставить за мету, поширювати інформацію, яка створена блогерами в різних куточках України. Проект реалізує інформаційна агенція “ВОКС”.

До проекту можуть долучатися блогери та журналісти, вільно розміщати свій матеріал, якщо це не суперечить чинному законодавству та нормам моралі.