04.12.20201min

США закликали Білорусь звільнити політичних в’язнів

США закликали Білорусь звільнити політичних в’язнів

КИЇВ. 4 грудня. УНН. У Білорусі після президентських виборів у серпні брутально порушуються права людини та зобов’язання країни як члена ОБСЄ. Про це заявив заступник державного секретаря США Стівен Біґен в ході виступу на 27-й Раді міністрів закордонних справ країн ОБСЄ, передає УНН.

“Понад 100 політичних в’язнів утримуються у Білорусі через використання їх прав та фундаментальних свобод”, — зазначив Біґен.

Представник Держдепартаменту США закликав владу Білорусі звільнити політичних в’язнів, журналістів та усіх незаконно затриманих протестувальників.

“Влада Білорусі має брати участь у змістовному діалозі з Координаційною радою та громадянським суспільство країни”, — заявив Біґен.

Як повідомляв УНН, в ОБСЄ розчаровані що Мінськ не прийняв пропозицію роботи міжнародних спостерігачів в Білорусі.

Джерело


Про нас

Проект “НАБУ” – національна асоціація блогерів України, це проект, що ставить за мету, поширювати інформацію, яка створена блогерами в різних куточках України. Проект реалізує інформаційна агенція “ВОКС”.

До проекту можуть долучатися блогери та журналісти, вільно розміщати свій матеріал, якщо це не суперечить чинному законодавству та нормам моралі.