03.12.20201min

Справа на $100 млн. СБУ прийшла з обшуками в Укроборонпром

Справа на $100 млн

Служба безпеки України в четвер, 3 грудня, проводить обшуки в приміщеннях державного концерну Укроборонпром і компанії Укрспецекспорт (входить у ГК). Про це повідомляє пресслужба концерну.

“Обшуки проводяться на підставі постанови слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва. Обшуки пов’язані з виконанням зовнішньоекономічних контрактів”, – розповіли в Укроборонпромі.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Концерн працює в штатному режимі.

Також наголошується, що Укроборонпром і Укрспецекспорт максимально сприяють правоохоронцям і надають всю інформацію та документи в межах постанови суду.

Доповнено о 17:40. Пресслужба СБУ повідомила, що слідчі дії проводяться в службових приміщеннях Укрспецекспорту, Укроборонпрому й однієї з іноземних структур.

Силовики документують факти можливої ​​причетності посадовців до діяльності в інтересах однієї з країн Південної Азії “на шкоду обороноздатності, державній, економічній та інформаційній безпеці України”.

Слідство заявляє, що протиправна діяльність представників вітчизняного спецекспортера пов’язана зі штучним залученням посередницької іноземної структури. Це в свою чергу призвело до можливої ​​втрати Україною ринків озброєння в окремих країнах азіатського регіону, гальмування чинних контрактів Укрспецекспорту, а також створення перешкод для укладення нових зовнішньоекономічних контрактів.

За попередніми оцінками слідства, завдані збитки державним інтересам можуть становити близько $100 млн.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Ще по темі

Джерело


Про нас

Проект “НАБУ” – національна асоціація блогерів України, це проект, що ставить за мету, поширювати інформацію, яка створена блогерами в різних куточках України. Проект реалізує інформаційна агенція “ВОКС”.

До проекту можуть долучатися блогери та журналісти, вільно розміщати свій матеріал, якщо це не суперечить чинному законодавству та нормам моралі.