05.12.20201min

Президент привітав волонтерів зі святом: ви завжди перші, там де на вас чекають

Президент привітав волонтерів зі святом: ви завжди перші, там де на вас чекають

КИЇВ. 5 грудня. УНН. Президент України Володимир Зеленський привітав українських волонтерів з міжнародним Днем волонтера, повідомляє УНН з посиланням на текст заяви глави держави розповсюджений його пресслужбою.

“За останні роки в Україні волонтерський рух набув неабияких масштабів, залишаючись міцним фундаментом сталого розвитку громадянського суспільства.

Сприяння українській армії, підтримка шпиталів і лікарень, допомога переселенцям з Криму та із зони бойових дій на Сході нашої країни, пандемія COVID-19, страшні повені на Прикарпатті чи жахливі пожежі на Луганщині – ви одразу першими були там, де на вас з нетерпінням чекали”, – йдеться у вітанні. 

Зеленський висловив упевненість, що становлення волонтерства в нашій країні – це передусім соціальна підтримка наших співвітчизників, якої сьогодні потребують й самі волонтери.

“Тому пріоритетним завданням держави є створення потужної інституції волонтерства, побудованої на принципах демократії, толерантності із використанням найкращого досвіду наших іноземних партнерів.

Щиро зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру та благополуччя”, – йдеться у привітанні. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні вітають волонтерів зі святом, дякують за боротьбу з агресором

Джерело


Про нас

Проект “НАБУ” – національна асоціація блогерів України, це проект, що ставить за мету, поширювати інформацію, яка створена блогерами в різних куточках України. Проект реалізує інформаційна агенція “ВОКС”.

До проекту можуть долучатися блогери та журналісти, вільно розміщати свій матеріал, якщо це не суперечить чинному законодавству та нормам моралі.