19.12.20202min

Місія МВФ розпочне перегляд угоди Stand-By для України 21 грудня

Президент України Володимир Зеленський написав у своєму Твіттері, що МВФ розпочинає свою місію, але в онлайнрежимі.

«Вітаю рішення МВФ розпочати свою місію в Україні 21-23грудня! Через COVID місія спілкуватиметься в Інтернеті, щоб переглянути угоду StandBy. Україна залишається надійним партнером МВФ, оскільки наша співпраця принесе користь українцям»,- написав президент України в Твіттері.

Як повідомлялося, 11 грудня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що Україна очікує на місію МВФ та виділення найближчим часом другого траншу у рамках програми Stand-By.

Нагадаємо, що рада директорів МВФ 9 червня затвердила нову програму StandBy для України, розраховану на 18 місяців із загальним фінансуванням 5 млрд доларів. Україна вже 12 червня отримала перший транш у розмірі 2,1 млрд доларів.


Про нас

Проект “НАБУ” – національна асоціація блогерів України, це проект, що ставить за мету, поширювати інформацію, яка створена блогерами в різних куточках України. Проект реалізує інформаційна агенція “ВОКС”.

До проекту можуть долучатися блогери та журналісти, вільно розміщати свій матеріал, якщо це не суперечить чинному законодавству та нормам моралі.