19.01.20211min

Купуй раніше – плати менше?

9EF11183-764A-43E8-8B95-29DB6EBE09AA

В “Укрзалізниці” спростували повідомлення Владислава Криклія про 40 % знижки на квитки звичайних пасажирських поїздів. Напередодні в ефірі одного з телеканалів міністр інфраструктури зауважив, що можна зекономити на купівлі квитків, якщо робити це заздалегідь.

Як з’ясував кореспондент “НАБУ”, ніяких програм 40%  знижок на квитки пасажирських поїздів за умови завчасного їх придбання немає. Окрім потягів Інтерсіті +, але ця програма діє вже давно. 

“На звичайні потяги такої цінової політики немає. Можливо, якщо ви почули таку інформацію, вони планують ввести також і на звичайні потяги. Але поки що офіційного розпорядження ми не маємо”, – відповіла оператор Людмила.

Разом з тим, Людмила розповіла про систему коефіцієнтів цін на квитки в залежності від дня тижня та пори року. Згідно з нею вартість проїзду у пасажирських поїздах дальнього сполучення може коливатися на 10-15%. Відповідний наказ #184 виданий Міністерством інфраструктури ще у 2018-му році.


Про нас

Проект “НАБУ” – національна асоціація блогерів України, це проект, що ставить за мету, поширювати інформацію, яка створена блогерами в різних куточках України. Проект реалізує інформаційна агенція “ВОКС”.

До проекту можуть долучатися блогери та журналісти, вільно розміщати свій матеріал, якщо це не суперечить чинному законодавству та нормам моралі.