04.12.20201min

Кардер на Porsche Cayenne: У Києві затримали болгарського шахрая

Кардер на Porsche Cayenne: У Києві затримали болгарського шахрая
 

У ході спецоперації служби безпеки Приватбанку і Головного слідчого управління і Департаменту кіберполіції НПУ затримали 54-річного громадянина Болгарії, який з початку 2020 року налагодив в Києві “бізнес” по крадіжці даних платіжних карт користувачів українських банків.

Про це повідомляє прес-служба Приватбанку.

“Болгарський шахрай встановлював на картоприймач банкоматів несанкціоновані пристрої для зчитування інформації з магнітних смуг карт, а над клавіатурами відеокамери для запису введених клієнтами PIN-кодів. Потім з використанням отриманих даних гроші з рахунків клієнтів викрадалися.

У затриманого за місцем проживання та в автомобілі “Porsche Cayenne” вилучено 72 пластикові карти з нанесеними на них магнітними смугами скомпрометованих карт клієнтів, на яких були написані PIN-коди цих карт”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ГСУ НПУ здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 190 (шахрайство) ККУ. Проводяться слідчі дії, затриманому обирається запобіжний захід.

Економічна правда

Джерело


Про нас

Проект “НАБУ” – національна асоціація блогерів України, це проект, що ставить за мету, поширювати інформацію, яка створена блогерами в різних куточках України. Проект реалізує інформаційна агенція “ВОКС”.

До проекту можуть долучатися блогери та журналісти, вільно розміщати свій матеріал, якщо це не суперечить чинному законодавству та нормам моралі.