18.12.20201min

Фракція “ЄС”: Шкарлет призначений міністром незаконно

img_3878.jpg

Народний депутат від «Європейської солідарності»Володимир Ар’єв прокоментував на своїй сторінці у Фейсбук призначення Шкарлета мінстром освіти.

Він заявив, що Дмитро Разумков не заперечував факт неперсонального голосування, але переголосування на останньому пленарному засіданні 2020 року не поставив.

«Європейська солідарність готуватиме позов до суду і зареєструє проект постанови про звільнення Шкарлетавнаслідок призначення із грубим порушеннямзаконодавства, з кримінальним кодексом включно»,- написав нардеп.

17 грудня Верховна Рада призначила Сергія Шкарлетаміністром освіти і науки України. До цього він виконувавобов’язки глави МОН. Деякі депутати фракції “Опозиційнаплатформа – За життя” підтримали призначення СергіяШкарлета на посаду глави Міносвіти, але в той час вони були відсутні в залі парламенту.

 

 


Про нас

Проект “НАБУ” – національна асоціація блогерів України, це проект, що ставить за мету, поширювати інформацію, яка створена блогерами в різних куточках України. Проект реалізує інформаційна агенція “ВОКС”.

До проекту можуть долучатися блогери та журналісти, вільно розміщати свій матеріал, якщо це не суперечить чинному законодавству та нормам моралі.