08.12.20201min

Донецьку Залізницю очолить сепаратист

Untitled-01

Як стало відомо із достовірних джерел телеграм-каналу “Zeporohoopoblok”, найближчим часом, донецьку залізницю очолить сепаратист та «стороннік Руського міра».

Нікого вже не дивують події навколо УЗ, керівництва та наглядової ради. Борги, завищені зарплати, цілеспрямована руйнація, та ще одна родзинка – сепаратист, що очолить важливий напрямок – Донецьку Залізницю. Знайомтесь – Свірін Олександр Вікторович, людина не нова в структурі, а більш того має впливових покровителів.

Свіріна просуває кар’єрними східцями член правління Укрзалізниці Франтішек Буреш, який особисто зацікавлений в цьому призначенні. Та чи знає пан Буреш, хто його протеже? Якщо у нього виникають складнощі перекладу та розуміння, то у голови правління Володимира Жмака з українською мовою має бути все в нормі.

Отже знайомтесь ­- Свірін Олександр Вікторович, 1983 року народження. Дитинство його пройшло на хуторі Березівка Білокалітвинського району Ростовської області.

Зареєстрований нині найбутній очільник за адресою – Луганська область, м. Свердловськ, вул. Петра Калініна, буд.113, тимчасово непідконтрольна територія України – т.зв. «ЛНР». Одружений, сім’я на постійній основі перебуває на території т.зв. «ЛНР». Має тісні зв’язки з представниками незаконних військових формувань т.зв. «ЛНР».

Цікаво, що до 2015 року був депутатом в Свердловській місцевій раді (т.зв. «ЛНР»), працював в компанії ДТЕК, а вже починаючи з 2016 року був призначений на посаду начальника структурного підрозділу «Луганська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії Донецька залізниця ПАТ «Укрзалізниця», протягом 2018-2019 років працював на посаді заступника директора регіональної філії «Донецька залізниця» з рухомого складу і матеріально-технічного постачання і на даний час офіційно не працює.

Як стверджує наше джерело, пан Свірін, на своїй посаді робив одне єдине – цікаві кульбіти із паливом. Залізничники це називають «КАНІСТРА», незаконне збагачення, формування чорного кешу. Навіщо він? Все просто – він потрібен для діяльності так званої «ЛНР».

Цікаво куди дивиться очільник УЗ Володимир Жмак, поки Франтішек Буреш просуває Свіріна? Будемо вважати, що Буреш не отримав за це грошової вигоди, та просто не розібрався з тим, що відбулося в Україні в 2014 році, та що означає бути депутатом у колишній «ЛНР»? Руйнація та недолуге керування це одна справа, а віддати цілу гілку транспортної артерії під «сепаратиста» – це вже державний злочин, а точніше зрада. Цікаво чому на це закривають очі в правлінні Укрзалізниці? Та кому вигідні такі переформатування?

Олександрі Вікторович буде стверджувати, що це не він, а схожа на нього людина, але є інсайдерська інформація від державної прикордонної служби України, Свірін Олександр Вікторович неодноразово виїжджає через РФ в ОРДЛО, незаконно перетинаючи державний кордон!

І таку людину призначають !?

І такій людині дадуть допуск до держтаємниці !?

Фото додаємо:


Про нас

Проект “НАБУ” – національна асоціація блогерів України, це проект, що ставить за мету, поширювати інформацію, яка створена блогерами в різних куточках України. Проект реалізує інформаційна агенція “ВОКС”.

До проекту можуть долучатися блогери та журналісти, вільно розміщати свій матеріал, якщо це не суперечить чинному законодавству та нормам моралі.