03.12.20201min

Байден підтримав надання 908 млрд допомоги економіці США

Байден підтримав надання 908 млрд допомоги економіці США
 

Новообраний президент США Джо Байден підтримав пропозицію групи біпартійних урядовців щодо надання допомоги у 908 мільярдів доларів для економіки.

Про це повідомляє Bloomberg.

За словами Байдена, допомога у 908 мільярдів не стане розв’язком проблеми, але надасть швидке полегшення для людей, що постраждали внаслідок корона-рецесії. Він також зазначив, що ця допомога може бути лише авансом влади перед майбутніми рішеннями.

Байден зазначив, що вирогідність надання допомоги є дуже малою, допоки Дональд Трамп залишається в офісі. “Повторю очевидне: наразі я просто не здатен допомогти відразу”.Він також підкреслив, що усі законопроєкти з допомоги мають враховувати забезпечення по безробіттю, ресурси для безпечної роботи малого бізнесу, мораторій на примус виселення та допомогу державній та місцевій владі.

Економічна правда

Джерело


Про нас

Проект “НАБУ” – національна асоціація блогерів України, це проект, що ставить за мету, поширювати інформацію, яка створена блогерами в різних куточках України. Проект реалізує інформаційна агенція “ВОКС”.

До проекту можуть долучатися блогери та журналісти, вільно розміщати свій матеріал, якщо це не суперечить чинному законодавству та нормам моралі.